WATER WON
Teknolojisi
Nedir ?

Suyun hafızası vardır, su dışarıdan gelen etkileri alır, etrafında olup biten her şeyi hatırlar. Su ile temasa geçen her madde suda iz bırakır. Su bilgi kaydettikçe, yeni nitelikler kazanır ama kimyasal bileşimi değişmez.

MOLEKÜLER YAPI
Su kaynağından çıktığında sağlıklı hegzagonal yapıdadır. Çevresel faktörler, basınç altına alınması ve temizleme amaçlı kullanılan kimyasallardan dolayı suyun moleküler yapısı bozulur. Canlılığını kaybeder. WATERWON Teknolojisi suyu kaynaktan çıktığı CANLI ve SAĞLIKLI hale dönüştürür.
ÇÖZÜNMÜŞ OKSİJEN
Su moleküllerinin grup yapısı küçük kararlı ve hegzagonal hale dönüştüğü için çözünmüş oksijen miktarı %30’a kadar artar.
YÜZEY GERİLİMİ
WATERWON teknolojisi, içinde bulunan dominant sıvının yaymış olduğu titreşimler sayesinde suyun yüzey gerilimini %18’e kadar daraltır.
HİJYEN
WATERWON teknolojisiyle suyun yüzey geriliminin daralması ve sudaki çözünmüş oksijen miktarının artması ile zararlı bakteriler pitpoint (iğne ucu bakteri) formuna dönüşür, beslenemez ve ölür. Bu sayede lavabo ve tuvaletlerde oluşan kötü kokuları yok eder. Çözme yeteneği artan su, giysilerin ve tabakların deterjan kalıntılarını en aza indirger.
TASARRUF
Doğa prensibi ile çalışan su canlandırma teknolojisi sayesinde, çamaşır ve bulaşık makinalarında kullanılan deterjan, parlatıcı sarfiyatını %50’ye kadar azaltır.
LEZZET
Yiyecek, içecek, süt ve süt ürünlerinin lezzeti artar. Yemeklerin ve süt ürünlerinin bozulma süresi uzar ve aromaları fazlalaşır.
KİREÇ KOROZYON
Sudaki kalsiyum, magnezyum ve bikarbonat yapısını yüzeye tutunamayan forma dönüştürür. Bu nedenle mevcut kireçlenmede çözünme ve temizlenme sağlanırken yeni kireç oluşumu azalır. Su molekülleri ile metal iyonları arasındaki manyetik bağ etkisi azaldığından korozyon etkisi 24 kat azalır.
BAKIMSIZ
Enerji sarfiyatı yoktur, enerji kaynağına ve sarf malzemesine ihtiyaç duymaz. Tamamen doğa prensibiyle çalışır. Servisi, parça değişimi, tamir ve bakımı yoktur. Nakliyesi ve montajı son derece kolaydır. Atık üretmez.
Enerji Kolyesi veya Enerji Kalemi satın almak istiyorsanız shop.waterwon.com alışveriş sayfamız açıldı. Hemen sipariş verip satın almak için