Sıkça
Sorulan Sorular

Waterwon Su Canlandırma Teknolojisi Hakkında Merak Edilen Sorular ve Cevaplar

Waterwon bir arıtma cihazı mıdır?

Waterwon teknolojisi su arıtma cihazlarından daha sonra çıkmış yeni bir teknolojidir. Suyu moleküler olarak kaynağından çıktığı en sağlıklı hegzagonal haline dönüştürür. Doğa prensibi ile çalışır. İçinde bulunan dominant su ile diğer sulara ve içinde su barındıran tüm sıvılara temas etmeden etkiler. Yumuşatma sistemlerinin yapmış olduğu işlemi hiçbir enerjiye ihtiyaç duymadan yapar ve hiçbir sarf malzemesine ihtiyaç duymaz.
Bakıma ihtiyacı yoktur. Sudaki minerallerin eksilmesine neden olmaz.

Kireçlenmeyi önler mi?

Suyun yüzey gerilimini daraltan Waterwon, kireci oluşturan minerallerin birleşmesini engeller ve yüzeylere tutunmasını imkansızlaştırır. Kireçli yüzeylerinde kireçten arınmasını sağlar.

Her sıcaklık seviyesinde çalışır mı?

+1 – +95 derece sıcaklıklar arasında çalışır. Cihazın takılacağı yer dış ortam ise izocam vb. ısı yalıtım malzemesi ile kaplandığında sorunsuz çalışır.

Waterwon enerji kalemi ne kadar zamanda suyu etkiler?

Bir bardak suyun içerisine enerji kalemini 20-30 saniye tutmak yeterlidir. Eğer cam bir sürahi baz alacak olursak bu süre 2 dakikadır.

Suyun molekül yapısının hegzagonal olmasının faydası nedir?

Suyun hegzagonal olması, suyun hücre zarından daha kolay geçmesi anlamına gelir, buda suya doymuş sağlıklı ve canlı bir vücut demektir.

Enerji Kolyesi veya Enerji Kalemi satın almak istiyorsanız shop.waterwon.com alışveriş sayfamız açıldı. Hemen sipariş verip satın almak için