Biz Kimiz

Bu hedef doğrultusunda insan sağlığını olumlu yönde etkileyen ve sadece insan sağlığı ile kalmayıp tüm canlılar için faydalı, suyun kullanıldığı tüm alanlarda özel ürünler üretmektedir.

Hakkımızda

WATERWON 2015 yılında kurulmuş olup amacı tüm dünyaya faydalı olmaktır. Bu hedefle yola çıkan firmamız su üzerinde çalışmalar yaparak suyu farklı bir yapısal forma dönüştürme teknolojisini bulmuştur. Bulduğu bu teknoloji ile diğer sulara temas etmeden onları etkilediği, yapılarını hegzagonal yapıya dönüştürdüğünü fark etmiştir. Çalışmalar sonucunda yapılandırılan suyun canlı, sağlıklı, temiz ve berrak hale geldiği saptanmış, en önemlisi de moleküler yapısı hegzagonal olarak değişen suyun daha fazla oksijen barındırdığı fark edilmiştir. Firmamız WATERWON markası ile bu ileri teknolojiyi tüm insanlığın kullanımı için ürün haline getirmiştir. Bu hedef doğrultusunda insan sağlığını olumlu yönde etkileyen ve sadece insan sağlığı ile kalmayıp tüm canlılar için faydalı ve suyun kullanıldığı tüm alanlarda özel ürünler üretmektedir. WATERWON Su Canlandırma Teknolojisi alanında AR-GE çalışmalarına devam etmektedir.

Vizyonumz

Bulduğu bu teknoloji ile diğer sulara temas etmeden onları etkilediği, yapılarını hegzagonal yapıya dönüştürdüğünü fark etmiştir. Çalışmalar sonucunda canlandırılan suyun canlı,sağlıklı,temiz ve berrak hale geldiği saptanmıştır.

Misyonumuz

Bu teknolojiyi üretmekteki amacımız daha temiz ve yaşanılabilir bir doğaya dönüştürmeyi hedeflemekteyiz. İnsan sağlığına katkıda bulunmak, tüm yetiştiricilik alanlarında verim ve ürün kalitesini arttırmaktır.
Daha güzel bir dünya için WATERWON.

Enerji Kolyesi veya Enerji Kalemi satın almak istiyorsanız shop.waterwon.com alışveriş sayfamız açıldı. Hemen sipariş verip satın almak için